دهلی نو افتتاح نخست وزیر 220/33 کیلوولت GIS توسط آروا T & D در هند راه اندازی

  کیلو ولت گاز و عایق برق (GIS) در مرکز تروما AIIMS ، سرمایه های ملی هند -- دهلی نو فرعی با موفقیت توسط شرکت آروا ، T و کسب و کار انتقال D در هند (بخشی از آلستوم شبکه) بود به سفارش برای مشتری معتبر آن ، دهلی نو Transco محدود .220/33

این دهلی Transco محدود است فرعی کلید در دست با هر دو 220 کیلوولت و 33 کیلوولت گاز و عایق تابلو ، از جمله هشت خلیج از 220 GIS کیلو ولت ، و 22 خلیج از 33 کیلو ولت GIS است. فرعی به کارایی و قابلیت اطمینان از تامین برق در جنوب دهلی نو را بهبود بخشد منطقه است ، که در منزل خود به دو بیمارستان بزرگ از قلب شهرستان -- همه موسسه علوم پزشکی هند (AIIMS) و بیمارستان Safdarjung.
در مورد به مناسبت آقای Rathin باسو ، مدیر عامل ، آروا T & D در هند محدود گفت : "ما مفتخریم که به موفقیت راه اندازی از 220 پست برق GIS کیلو ولت خواهد شد که نقطه عطفی مهم در تقویت ستون فقرات قدرت ملی سرمایه دهلی نو کمک . ما بیشترین تعداد پستهای GIS نصب شده در کشور و اولین شرکت به ایجاد یک کلاس جهانی GIS مرکز ساخت و تولید محلی در چنای در سال 2009 شد. موفقیت این پروژه تقویت قابلیت آروا T & D در هند را راه حل پایان دادن به بالا و فن آوری به هند و به منظور تقویت رهبری بازار خود را در حوزه بردار شبکه انتقال در هند است.
* * * * نکته مهم :
فعالیت های با ولتاژ بالا شرح داده شده در این آزادی مطبوعات تحت کنترل عملیاتی شبکه آلستوم هستند و در هند از طریق آروا T & D در هند محدود است ، یک شرکت عموم در بورس سهام هند ذکر شده انجام شده است.
در 7 ژوئن 2010 ، فعالیت های جهانی شرکت آروا ، T & D توسط یک کنسرسیوم از آلستوم و اشنایدر الکتریک. به دست آورد پس از این کسب ، انتقال ولتاژ بالا و قدرت
فعالیت های الکترونیک می شود در تحت کنترل آلستوم و فعالیت های فشار متوسط ​​تحت کنترل از اشنایدر الکتریک انجام شده است.
در هند در تاریخ 3 دسامبر 2010 ، پس از پایان یک پیشنهاد مناقصه اجباری ، آلستوم و اشنایدر الکتریک اعلام کرد که کنترل عملیاتی آروا T & D در هند در نظر گرفته شده بود. کسب و کارهای مربوطه در حال حاضر خواهد شد از نظر طرح از ترتیب از طریق فرآیند دادگاه تفکیک .
با این حال ، آروا T & D در هند ادامه خواهد داد تا تحت T آروا و نام D عمل تا زمانی که روند مناسب قضایی ، مطابق مقررات هند ، تکمیل شده است.

2011-7-28
تصدی شرکت با مسئولیت محدود می باشد Ningbo Ville MSN ville@live.cn Skype jenniferyww nbtransformer
Copyright © 2011 www.cnville.com All rights Manager